Předobjednávky z naší FB skupinky

V této záložce jsou látky, které jste si objednali v naší facebookové skupince, proto v této kategorii nakupujte prosím pouze na naše vyzvání. Chcete-li se stát členem skupinky, moci si zarezervovat vzory za zvýhodněnou cenu, klikněte ZDE.

Nakupte přesné množství úpletu nebo teplákoviny, které jsi si zadali na facebooku pod fotku se vzorem. Odkaz do alb ZDE.

Jak fungují předobjednávky:

Přibližně 1x za měsíc otevřeme album s předobjednávkou. To znamená, že vybereme nové nebo již ověřené vzory, které necháme podle vašeho zájmu natisknout u výrobce. Výrobce následně cca 1 týden vzory graficky zpracovává, následně je zařadí do pořadníku na výrobu, celkový proces včetně doručení, našeho přemotání a přeměření trvá cca 6-8 týdnů. Poté, co máme pro vás látky připraveny, zkontaktujeme vás a vybídneme k objednání přes tuto stránku e-shopu. V tomto kroku můžete spojit své objednávky, abyste platili pouze jednou cenu za dopravu.

Přebytky z předobjednávky dáváme do volného prodeje. Pokud si tedy nějakou látku nezapíšete nebo jí budete nakonec potřebovat více, budete mít možnost si ji takto doobjednat. Ceny v předobjednávce jsou nižší než následně na e-shopu.

Vzory se tisknou na bílou látku (podobně jako obrázky na papír), proto je rub vždy bílý. Reálně může být barevný odstín trochu odlišný od toho, který vidíte na monitoru počítače nebo na telefonu, protože každé zařízení je nastaveno jinak.

Všechny látky mají certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, jsou tedy vhodné i pro děti do 3let.

 

Již brzy tuto stránku naplníme.... :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.