O nás

Jsme malá česká firma, která se už přes 20 let věnuje šití a prodeji dámské módy. Prošli jsme mnoha etapami, například jako jedni z prvních jsme šili dámské sportovní oblečení, pod značku M-Athletic, a to ještě v době, kdy byl in aerobic :). Nakonec jsme se ale rozhodli reagovat na to, co na trhu s dámským oblečením aktuálně chybí - zejména kvalita, větší velikosti, různorodost vzorů, originalita. Naše trička, halenky, šaty, tuniky, sukně, legíny, mikiny si můžete prohlédnout a koupit na e-shopu  www.modestia.cz. Šijeme oděvy nejvíce z bavlněných látek a viskozy s příměsí elastanu, také používáme polyester, který už v dnešní době dosahuje vysoké kvality a má u některého typu oblečení, jako třeba šaty, před přírodními materiály řadu výhod. Vždy vybíráme látky osobně, ne jen podle vzorníku, je pro nás důležité, aby byly příjemné na omak a kvalitně zpracované.
 
A protože poslední roky přinesly změnu v prodeji zboží a máme osobní zálibu v šití, rozhodli jsme se využít našich zkušeností a zprostředkovat látky od našich oblíbených a léty prověřených výrobců i Vám. Většina látek, které máme v nabídce, mají certifikát OEKO-TEX Standard 100. Kromě digitáního tisku na úplety, teplákovinu a viskozu, zařazujeme i svetrovinu, 100% bavlnu a doplňkovou galanterii. Nejsme velkoprodejce, proto někdy u látek s digitálním potiskem máme delší dodací lhůtu. Zato ale zaručujeme kvalitu látky a zejména potisku.
 
Pokud nešijete jen pro radost, ale podnikáte, můžete nás zkontaktovat mailem nebo messengerem a domluvit si individuální podmínky. Moc rádi vyjdeme šikovným lidem vstříc :).