Jak fungují předobjednávky

Předobjednávky probíhají v naší facebookové skupině Látkovna Modestia.

Přibližně 2x do měsíce otevřeme album s předobjednávkou. To znamená, že vybereme nové nebo již ověřené vzory, které necháme podle vašeho zájmu natisknout u výrobce. Pokud se od vzoru nasbírají požadavky alespoň na 3 m látky, látku objednáme. Výrobce následně cca 1 týden vzory graficky zpracovává, následně je zařadí do pořadníku na výrobu, celkový proces včetně doručení, našeho přemotání a přeměření trvá cca 6-8 týdnů. Poté, co máme pro vás látky připraveny, zkontaktujeme vás a vybídneme k objednání přes e-shop (kategorie Předobjednávky). V tomto kroku můžete spojit své objednávky, abyste platili pouze jednou cenu za dopravu.

Přebytky z předobjednávky půjdou následně do volného prodeje. Pokud si tedy nějakou látku nezapíšete nebo jí budete nakonec potřebovat více, budete mít možnost si ji takto doobjednat.

Ceny v předobjednávce jsou nižší než následně na e-shopu.

Vzory se tisknou na bílou látku (podobně jako obrázky na papír), proto je rub vždy bílý. Reálně může být barevný odstín trochu odlišný od toho, který vidíte na monitoru počítače nebo na telefonu, protože každé zařízení je nastaveno jinak.

Všechny látky mají certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, jsou tedy vhodné i pro děti do 3let.